Rozwiązania biznesowe
Jak będzie wyglądać

Oszczędność czasu

Decydując się na pracowników tymczasowych naszej agencji, nie tracisz czasu na przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dostarczamy do Twojej firmy naszych stałych i sprawdzonych pracowników, a w razie potrzeby w sprawny sposób rekrutujemy nowy personel, w zależności od Twoich potrzeb (planowany okres zatrudnienia, lokalizacja, liczba pracowników). Odpowiedzialność za cały proces pozyskania pracowników i ich zatrudnienie leży po naszej stronie (rozliczanie czasu pracy, obsługa płacowa, absencje, ubezpieczenia). Ty możesz w tym czasie skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Elastyczność zatrudnienia

Dzięki wprowadzeniu do Twojej firmy pracowników tymczasowych, zyskujesz szansę właściwego dopasowania zatrudnienia do aktualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Współpraca z nami pozwoli Ci odpowiednio reagować na zmienność branży, w której działasz i wahania rynku pracy. To dla Twojej firmy szansa na uzyskanie najlepszej efektywności i obniżenie kosztów (np. brak konieczności zatrudniania pracowników w okresach przestoju).

Okres próbny bez zobowiązań

Zatrudnienie pracownika tymczasowego może być dla Twojej firmy idealną szansą sprawdzenia osoby, którą chcesz przyjąć na stałe. Dzięki agencyjnemu „okresowi próbnemu” możesz bez zobowiązań sprawdzić umiejętności potencjalnego pracownika etatowego w rzeczywistych warunkach. Taka forma rekrutacji daje gwarancję zatrudnienia osoby najlepiej odpowiadającej potrzebom kadrowym Twojego przedsiębiorstwa.

Współpraca z najlepszymi

Kandydaci, którzy trafiają do Twojej firmy to osoby, które przeszły proces rekrutacji i selekcji. Dzięki temu masz gwarancję, że otwierasz drzwi swojego przedsiębiorstwa przed potencjalnie najlepszymi pracownikami. Nie tracisz czasu na spotkania z osobami bez właściwych kwalifikacji czy doświadczenia. Decydując się na try & hire, torujesz sobie drogę dotarcia do najlepiej wykwalifikowanych pracowników.

Twój czas jest cenny. Elastycznie dopasowujemy zatrudnienie w Twojej Firmie!

13592556ц
Skontaktuj się z naszym ekspertem

BIURO

biuro@concordiagroup.pl 

Tel. +48 795 487 929

W GODZINACH 9-17 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.