Pracownik produkcji, Katowice

2500 - 3200zł/mies

Zawiercie, Katowice

Opis

Szukamy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji
Wymagania:
– wiek do 45 lat,
– brak jakichkolwiek chorób przewlekłych i alergii, sprawny fizycznie,
– gotowość do pracy zmianowej (w tym nocne zmianę),
– zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
– odpowiedzialność,
– mile widziane doświadczenie przy pracach produkcyjnych.

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji produktów typu fast food, dodawanie składników do produktu (pierogi, krokiety, zapiekanki, pizza). Sortowanie produktów, kontrola jakości opakowania produktów, ważenie, przygotowanie do wysyłki.
Przedsiębiorstwo składa się z dwóch fabryk.
Jedna fabryka produkuje pizzy, zapiekanki, krokiety itp. Zasadniczo są to chłodne oddziały z temperaturą +5, +9˚С.
Druga fabryka zajmuje się produkcją pierogów, naleśników, pączków oraz różnych nadzień.
Zasadniczo są to ciepłe oddziały z temperaturą + 18 + 25˚С.

Grafik / zmianowość:
Praca na dwie zmiany, Pn – Sb, 6:00 – 18:00 i 18:00 – 6:00, czasami mniej, zależy od ilości pracy i sezonowości. Ludzie mogą pracować 5-6 godzin na swoim dziale, a później przekierowują ich na inne działy.
WAŻNE! Trzeba z sobą zawsze mieć ciepłą odzież.
W sobotę dzień roboczy może być skrócony – 8 – 10 godzin.
W zmianę jest 2 przerwy po 15 min.

Miesięczna liczba godzin pracy:
260 – 330.

Wynagrodzenie:
1) Do 550 przepracowanych godzin – 13,85 zł/godz, netto. Na tym etapie pracownikom przysługują premie:
po przepracowanych 250 godzin w miesiącu – 100zł,
po przepracowanych 290 godzin w miesiącu – 200zł
2) Od 551 – 1499 godzin – 14,50 zł/godz.
3) Od 1500 godzin – 15 zł netto.
Na 2 i 3 etapie pracownikom przysługuje dodatkowa premia – 100 zł do umowy, za to że pracownik chodził codziennie do pracy.
Jeżeli pracownik brał jeden wolny dzień – to premia będzie 50 zł.
Na 1-2 etapie jeżeli pracownik dostał jakąkolwiek premie od firmy produkcyjnej, to dostaje od firmy darmowe mieszkanie na miesiąc,
na 3 etapie – dostaje 150 zł do wypłaty
Na każdym etapie pracownik za dobrą pracę może otrzymać od 50-600 zł premii (zależy od stanowiska) od zakładu.
Według miesięcznego raportu kierownika zmiany, najlepszym pracownikom przewidziano premie do 400 zł.
Wynagrodzenie naliczane jest 20-23 dnia następnego miesiąca.

Dodatkowe informacje:
Pracownicy mogą kupować produkty zakładu w promocyjnych cenach lub w cenach obniżonych. Przykładowo, można kupić pizzę za 1 zł.

Zakwaterowanie:
Zapewniamy hostel, 250 zł (z wynagrodzenia) 3 – 4 osoby w pokoju. Pary małżeńskie mieszkają po 2 pary w jednym pokoju. Koszt:
1) Do 550 przepracowanych godzin – oplata za mieszkanie – 300 zł
2) Od 551 -1499 godzin –- 200 zł
3) Od 1500 godzin – 100 zł

Dojazd do pracy:
Darmowy dojazd do pracy

Zapewniamy:
1) Do 550 przepracowanych godzin – 90 zł.
2) Od 551 -1499 godzin – 60 zł.
3) Od 1500 godzin – 40
Badania lekarskie i rejestracja po naszej stronie.

Zapewniamy

Opieka Koordynatora

Transport

Zakwaterowanie

Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny od godziny 09:00 do 18:00

    Oferta pracy jest interesująca?

    Nie czekaj i skontaktuj się telefonicznie lub napisz zapytanie w formularzu

    Imię

    Numer telefonu

    Twój email

    Twoja wiadomości

    Szanujemy Twoją prywatność

    Wybór ustawień
    Zgadzam się

    Ustawienia polityki prywatności

    Dzięki nim wiemy, które podstrony odwiedziłeś w czasie wizyty na naszej witrynie, a także kiedy odwiedzasz naszą stronę ponownie.

    Akceptuje wybrane
    Zgadzam się